FİRMAMIZ

VERTİSA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ, Türkiye’nin en yaygın kullanılan tıbbi atık bertaraf cihazları olan PROMED marka tıbbi atık sterilizasyon cihazlarının üreticisidir.

Aynı zamanda Türkiye, Avrupa ve Güney Amerika ülkelerinde birçok tıbbi atık sterilizasyon tesisi işletmecisidir.

2007 yılında “En yeni teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Vertisa Çevre Teknolojileri, geçen 12 yıllık süreçte Türkiye de, en büyük tıbbi atık sterilizasyon cihazı üreten firması olmayı başarmıştır.

Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Vertisa Çevre Teknolojileri, bu politikasından ödün vermeden ve standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir.

Vizyonu ve doğru belirlenmiş hedefleri ile sürdürülebilir bir şekilde çalışmalarını sürdürürken, Türkiye’nin yaratmış olduğu en büyük değerlerden biri olmanın bilinciyle, toplumsal sorumluluğu  da en üst düzeyde tutmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük ve güven,
İşimizde ve ilkelerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.

Çevre,
Daha yaşanılabilir ve sürdürübilir çevre için tüm çalışmalarımızı çevreye uygun bir şekilde gerçekleştiririz.

Gelişim,
Tüm enerjimizi insan hayatını iyileştirmeye adarız. Hem çalışanlarımız, hem müşterilerimiz hem de ürettiğimiz değerlerle dokunduğumuz tüm insanların mutluluğu ve gelişimi her zaman önceliğimizdir.

Çalışanlarımız,
Şartlar ne olursa olsun kurumumuz için, hedeflerimiz için ve insan hayatına değer katacağına inandığımız projelerimiz için gönülden çalışırız.

Görsel-DEĞERLERİMİZ
Görsel-KÜRESEL VARLIK

KÜRESEL VARLIK

Vertisa Çevre Teknolojileri, bilinçsiz tüketimin hızla arttığı ve yaşam alanlarımızın hızla kirlendiği dünyamızı korumak ve daha yaşanılır kılabilmek için çalışmaktadır.

Sanayileşmenin getirdiği çok çeşitlilik ve farklılıklar, atıkların yönetimi (tıbbi atıkların yönetimi)hususunda sürekli iyiliştirmeyi ve pratik çözümleri zarurui kılmaktadır. Bu doğrultuda Vertisa Çevre Teknolojileri olarak geliştirdiğimiz tıbbi atık sterilizasyon cihazı ve ekipmaları ile atıkların yönetiminde en hızlı ve en pratik çözümleri sunmayı çevremize karşı en büyük sorumluluğumuz olarak görmekteyiz.

Çevreci bilinci ile üretimimizin gerçekleştiği fabrikamız ISO 9001 ve ISO 14001 yönetim sistemlerine, ürünlerimiz ise Avrupa Birliği MDD (93/42/EEC Medikal Cihaz Direktifi) ve PED (97/23/EEC Basınçlı Kaplar Dİrektifi) direktiflerine göre ürün güvenliği hedefleyen CE sertifikalarına sahiptir.

WHATSAPP
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
x
Müşteri Temsilcisi
Hoşgeldiniz! Size nasıl yardımcı olabilirim?